O nás

Naše nabídka není o kvantitě, ale o kvalitě. Nemůžete si u nás vybrat z desítek vibrátorů, v nabídce jich máme pouze 6. Přesto si troufáme tvrdit, že nabízíme minimálně stejné uspokojení, jako eshopy, které mají nabídku mnohonásobně větší. To, co nabízíme, zkrátka funguje. 

Proč to děláme?

Sex už dávno není pro společnost tabu, právě naopak. Mluví se o něm víc, než kdykoliv dříve. Na internetu se dozvíte a najdete vše, co vás v souvislosti se sexem napadne. Pokud ale nemáte chuť se proklikávat nekonečnými nabídkami jiných eshopů, kdy vlastně nevíte, co hledáte, jste tady správně. Nabízíme pouze zboží, které opravdu funguje, je hezké, není vulgární a nemusíte se při jeho nákupu stydět. 

Kdo jsme?

Jsme dva mladí lidé, kteří jsou přesvědčeni, že na zdánlivě přeplněném trhu s erotickými pomůckami je stále co zlepšovat. 
Hlavním tahounem Adelle je Tereza, jejíž články si můžete přečíst na blogu.

Jaký máme cíl?

Rádi bychom otevřeli obzory lidem, kteří dosud nad erotickými pomůckami neuvažovali a také ukázali těm ostatním, že záležitosti týkající se sexu nemusí být vždy vulgární. Erotické pomůcky jsou pro nás přirozenou součástí života a víme, že mohou být vkusné, decentní a zároveň maximálně plnit svůj účel.