Jak vybrat správný vibrátor?

Publikováno 18.10.2016

Univerzální rada a odpověď na otázku jaký vibrátor zvolit samozřejmě neexistuje. Platí tady v plné míře obligátní “každému vyhovuje něco jiného”. 

Už dříve jste si mohli přečíst, proč je nabídka našeho zboží tak úzká. Nabízíme jen to, co opravdu funguje. Jen to, co je opravdu kvalitní a s čím jsme sami spokojeni. 

Nabídka erotických pomůcek je takřka nekonečná. My jsme šli jednoduchou cestou. Úplně jsme vyřadili:

  • plastové šunty - levné vibrátory z levného plastu, které nejsou příjemné na dotek, použití je řekněme nekomfortní a kvalita pochybná
  • napodobeniny penisu - prostě proto, že se nám nelíbí. Nevypadá to hezky, je to tak trochu morbidní a nabízet “uříznuté” penisy prostě nikdy nebudeme. 
  • nepřirozené velikosti - méně je mnohdy více, extrémní velikosti vibrátorů většinu žen rozhodně nepotěší
  • zvláštní materiály - silikonové gelové vibrátory, jejichž povrch je podobný gumovým medvídkům, nás nějak neoslovují. Ony totiž mají tendenci tak nějak “uhýbat”… :)
  • nepraktické kousky - pokud není vibrátor plně omyvatelný a voděodolný, stává se pro nás nezajímavým. To poslední, co chci po jeho použití řešit, jsou speciální roztoky na omytí, případně nekonečné otírání vlhkým ubrouskem 

Když se tedy vyřadí z nabídky všechno výše zmíněné, už toho moc k vybírání nezbývá. 

Především byste měli zvážit, jak chcete vibrátor používat. Pokud jej kupujete primárně k dráždění klitorisu, poslouží vám nejlépe malé vibrátory, které jsou k tomuto účelu speciálně navržené. 

Má-li být vibrátor používán také k vaginální stimulaci, poslouží výborně kterýkoliv větší vibrátor klasického tvaru. Zahnuté vibrátory jsou pak vhodné pro stimulaci bodu G. Pro anální dráždění se pak hodí vibrátory s mírně pružnou a ohebnou koncovou částí. 

Jak tedy vybrat ten nejlepší? Musíte to zkrátka zkusit. My jsme tu hlavní selekci provedli za vás, u nás máte výběr jednoduchý. Osobně bych začátečnicím rozhodně doporučila Bullet a Kelly. To jsou dva klasické kousky, u kterých není co pokazit a zjistíte s nimi, co vlastně od vibrátoru očekávat. Oba tyto vibrátory jsou navíc naprosté jedničky pro použití s partnerem. Mají silné vibrace, takže při použití při sexu je ucítíte oba. 

Nebojte se, že nákupem vibrátoru u nás cokoliv pokazíte. Není jim zkrátka co vytknout. :)